Молода січ

Артем Лук'яненко


Вікторія Гарбор

Аліна Волинець

Марія Надточій


Марина Хлистуненко


Олександра НецвітайАнастасія Соков'як

Антоній Колісник


Конференція 22.11.2017 року

Орг. комітет конференції

Вікторія Гарбор з Генерал - отаманом Гайдуком В.І.

Виступає Костянтин Руцький

Виступає Анна Ясинович


20.12.2017 відбулося підведення підсумків Тижня права, що проводилося Київською столичною організацією Українського козацтва та Українсько-польським вищим навчальним закладом "Центрально-Європейський університет".

Вступним словом вечір відкрив ведучий - доктор філософії, доцент Університету генерал-хорунжий Дмитро Миколайович Веприняк. Від студентської громади Олена Шелест продекламувала вірш Василя Симоненка "Ти знаєш, що ти людина?".

Підсумком Тижня було вручення сертифікатів якості знання основ прав людини та історії козацького права в межах конкурсу студентських рефератів.

Роботою над рефератами було охоплено студентів усіх форм навчання і всіх курсів, про що свідчить підсумки результатів. Так, сертифікатом за виявлені глибокі знання права відзначено студентку 6 курсу Вікторію Верещак, студентку 5 курсу Оксану Скубак, студентку 4 курсу Наталію Соловей, студента 3 курсу Антонія Колісника та студента 3 курсу коледжу Владислава Керніцького.

Групу першокурсників з 12 осіб організувала до участі в конкурсі рефератів заступник старости Олеся Дяченко. Серед них більшість нагороджені грамотами козацтва за дослідження проблем козацької тематики.

Грамоти вручив крайовий отаман Київської столичної організації Українського козацтва генерал-отаман Віктор Гайдук.

Окремо зазначимо, що за багаторічну ативну участь в роботі об'єднання "Молода січ" і за наукові дослідження козацької тематики Почесною грамотою козацтва нагороджена студентка 4 курсу Вікторія Гарбор.

Вечір закінчився напутнім словом крайового отамана КСОУК Віктора Гайдука.